Breaking News

F-16 можуть передати у вирішальний момент: США обіцяють Україні зброю для перемоги

Голова Комітету Палати представників у закордонних справах, республіканець Майкл Маккол прояснив ситуацію навколо передачі Україні винищувачів F-16. «Питання надання Україні винищувачів F-16 «не знято з порядку денного», — підкреслив він в інтерв’ю телеканалу ABC, передають Патріоти України.

За його словами, двопартійна делегація Конгресу США прийшла до висновку про те, що ракети ATACAMS і F-16 необхідні Україні.

Він не виключив, що зброю для перемоги можуть передати Україні в «вирішальний і поворотний» момент конфлікту.

«Коли ми даємо їм те, що вони (українці – ред.) дійсно можуть використовувати і просять, вони перемагають. Коли ми сповільнюємося і повільно робимо це, [війна] затягується, і саме цього хоче Путін», — переконаний американський конгресмен.

«Ми, безумовно, можемо записати свої законопроекти про асигнування, надаючи пріоритетні системи зброї, і ми маємо намір це робити», — сказав він.

Маккол також погодився з важливістю почати навчання українських пілотів: «Це займає 3-6 місяців. Ми повинні робити це зараз. Я знаю аргументи про те, що нам потрібно подивитися бюджет. Але факт у тому, що танки Abrams не надійдуть [ЗСУ] ще принаймні рік».

джерело

Check Also

Мобілізація в Україні: через які родинні обставини чоловік може звільнитися зі служби

Навіть коли групи інвалідності в рідних немає, звільнитись військовий може, якщо відповідно до висновку лікарсько-консультативної …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.