Breaking News

Замінили двері вуличного туалету: У РФ похвалилися «допомогою» матері «мобіка», якого кинули на війну проти України

У Краснодарському краї (РФ) адміністрація Красноармійського району похвалилася тим, що її муніципальне підприємство замінило двері вуличного туалету матері військового, мобілізованого на війну проти України. Чиновники опублікували про це «патріотичну» історію й показали фото роботи, передають Патріоти України.

Це сталося у станиці Мар’янській під Краснодаром. Відповідна публікація була оприлюднена МЦУ МО Красноармійського району.

Пресслужба написала, що матір одного з мобілізованих «помітно соромлячись» розповіла про свою проблему. Сильний вітер зірвав двері туалету на вулиці.

«Без зайвих розмов працівники муніципального підприємства «Ремпобутбуд» виготовили та встановили нові двері», – відзвітували російські чиновники. Очевидно, цим вони хотіли показати, що «самовіддано» допомагають сім’ям окупантів.

Під публікацією можна знайти іронічні коментарі росіян – навіть вони висміяли свою владу. Один з інтернет-користувачів написав: «Відразу видно, що на дворі 2023 рік. Сучасні технології, обладнання й майстерність дозволяють якісно та красиво робити вуличні туалети».

 

Check Also

Мобілізація в Україні: через які родинні обставини чоловік може звільнитися зі служби

Навіть коли групи інвалідності в рідних немає, звільнитись військовий може, якщо відповідно до висновку лікарсько-консультативної …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.